بر حسب نیاز و سطح فعالییت و هدفگزاری و برنامه ریزی خود نوع “بسته وب سایت” را که شامل بسته ویژه ،حرفه و تجاری می باشد .طبیعتا امکانانی که برای فعالیت خود نیاز دارید مرتبط و به هم وابسته می باشد و مجموع این خدمات را در یک بسته هایی ارایه می شود تا از سطح تمرکز و صرفه جویی زمان شما در انتخاب این محصولات بهتر و بیشتر شود.

بسته ویژه:1-هاست2-دامین3-طراحی وب سایت4-طراحی لوگو5-عکاسی مخصوص محصولات و قرار دادن سه بعدی در فروشگاه سایت

بسته حرفه ای:1-هاست2-دامین3-طراحی وب سایت

بسته تجاری:طراحی وب سایت

زمان تحویل سایت در بسته ویژه ده روز، بسته حرفه ای،هفت روز،بسته تجاری سه روز می باشد.زمان نهایی تا جلب رضایت مشتری می باشد و منوط به این زمان بندی نیست و ممکن است بیشتر یا کمتر از این زمان تحویل داده شود.به درخواست مشتری حتی چند ساعته سایت تحویل داده می شود..تا یک سال بعد از خرید دو بار تغییرات اساسی سایت رایگان ارایه می شود.و دارای پشتیبانی دائمی می باشد.

توصیه: برای رسیدن به طراحی مناسب و اینکه بدانید دقیقا چه می خواهید و بررسی انواع مدل ها و سایت های موجود در ایران و جهان برای کسب و کار خود قسمت دسته بندی را مطالعه کنید.تا محصولی برتر و مناسب و با سلیقه خود را داشته باشین.

بسته حرفه ای طراحی سایت

اپشتیبانی دائمی
2200000 تومان

1-هاست 2-دامین

3-طراحی وب سایت 4- طراحی لوگو

عنوان فروشگاهی،چند منظوره وشرکتی به چه معناست؟
انتخاب سایت فروشگاهی
سایت چند منظوره برای چه فعالیتی مناسب است؟
انتخاب سایت شرکتی
بخش
عنوان فروشگاهی،چند منظوره وشرکتی به چه معناست؟

دسته بندی کلی وب سایت ها

بر اساس نیاز و فعالیت کسب و کار و خدمات ظاهر و پیکربندی صفحه اصلی و اضافه کردن جزییات تفاوت دارد.مانند تقاوت سایت دیجی کالا که فروشگاهی است با سایت سنجش که دانلودی و قراردادی است یا سایت همراه اول وایرانسل.انتخاب این عنوان ها برای طراحی مناسب تر و شناخت دسته بندی فعالیت می باشدو انتخاب مدل مناسب می باشد.همان طور که یک خیاط با یک نوع پارچه هم لباس کلاسیک هم اسپرت طراحی و ارایه می کند.طراحی سایت هم همین طور می باشدو فرقی از لحاظ هاست و دامین و زبان برنامه نویسی و کیفیت و نوع المان های استفاده شده نداردو صرفا جهت هدف دار بودن خود مشتری است.در هر سه قالب فروشگاهی ،چند منظوره و شرکتی هم کالا هم دانلود و قرارداد با همان کیفیت انجام می شود.

توجه:تمام پیکربندی و ساختار و ظاهر سایت با انتخاب و سلیقه مشتری طراحی و ارایه می شود.و این عنواین صرفا اسم می باشند.که صرفا فعالیت شما این عنوان را به ان می دهد.نه سایت طراحی شده.خرید بسته طراحی سایت با این عناوین ارایه نمی گردد و بعد از خرید برای سایت خود می توانید از این عنواین جهت مدل مطلوب در طراحی استفاده کنید و نوع سایت فرقی در قیمت و طراحی ندارد.

انتخاب سایت فروشگاهی

محصولات به دو دسته فیزیکی یا دانلودی و قراردادای تقیسیم می شوند.مبنا تعداد فیزیکی یا دانلودی بودن اکثریت محصولات و خدمات می باشد.

توجه: مبنای انتخاب میزان تراکنش شما نیست!به طور مثال اگر سایتی نه محصول فیزیکی دارد و یک محصول دانلودی یا قراردادی که ارزش و تعداد تراکنش ان از  نه کالای فیزیکی بیشتر باشد باز هم نوع  تعداد خدمت و محصول که فیزیکی است مبنا می باشد.

توجه:اگر خدمت اصلی شما دانلود یا قراردادی است و به این خدمت شناخته می شوید اما درکنار ان تعداد کم  یا زیادی محصول فیزیکی به فروش می رسانید قطعا سایت چند منظوره مناسب می باشد.

سایت چند منظوره برای چه فعالیتی مناسب است؟

در صورتی که اکثریت محصول و خدمت سایت دانلودی و قراردادی است نه فیزیکی.مانند سایت اژانس هواپیمایی،دانلود فیلم وسریال،شرکت های بیمه ای،طراحان وب و گرافیک،

توجه:اگر صاحب برند می باشید و محصولات فیزیکی بفروش می رسانید قطعا از سایت چند منظوره استفاده می شود.سایت شما فقط فروشگاه نیست و معرفی برند و شرکت  و فعالیت و اعتبار و تخصص شماست.

توجه:اگر خدمت اصلی شما دانلود یا قراردادی است و به این خدمت شناخته می شوید اما درکنار ان تعداد کم  یا زیادی محصول فیزیکی به فروش می رسانید قطعا سایت چند منظوره مناسب می باشد.

توجه:سایت چند منظوره،فروشگاهی و شرکتی هر سه فروش فیزیکی و ارایه دانلود و قرارداد را دارند را انجام میدهند وانتخاب بر مبنای فعالیت اصلی و تعداد محصول است.اکثریت سایت های فروشگاهی و شرکتی در ایران چند منظوره می باشند.با انتخاب سایت چند منظوره می توان بیشمار محصولات فیزیکی به فروش رساند.

انتخاب سایت شرکتی

صاحبان برند،افراد صاحب نام و شناخته شده،ارایه دیدگاه و معرفی خود، صرفا اموزشی،صرفا سرگرمی،مجلات و نشریات،مطب ها،بیمارستان ها.

توجه:در صورتی که این قبیل سایت ها خدمت فیزیکی یا قراردادی انجام دهند در حقیقت همان سایت چند منظوره می باشند.

در مسیر پیشرفت خود
  • بهترین
  • به صرفه ترین
  • با کیفیت ترین
  • محبوب ترین
انتخاب کنید
0
تعداد پروژه ها

اشتراک گزاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

Flickr
Instagram
IMDb
Vimeo
YouTube
WhatsApp
Telegram
در مسیر پیشرفت خود
  • بهترین
  • به صرفه ترین
  • با کیفیت ترین
  • محبوب ترین
انتخاب کنید
0
تعداد پروژه ها

همراه ما باشید در شبکه های اجتماعی

Flickr
Instagram
Vimeo
YouTube
WhatsApp
Telegram
فهرست
question